/ex-yu/

bazirani Tramp edicija

Attached: 1588007780264.png (826x797, 529.77K)

ma ne haha nisam ja bezuspesna beskichmena pichkica haha to ovi smrdi balkanski turci nekulturni me sputavaju u zivotu

uzasno izdanje

ovaj put si napisao ime konca pravilno
bravo dvocifrenko
+1 IQ poen za tebe

ko je linkao ovaj konac na /r/croatia pa imamo ovoliki priliv kancerogenih novopedercina plebitorskih?

pravi srpski konjusar, stvarno si sojko

ma ne kuzis ti tu kulturu u skandinaviji buraz moj

Attached: mentalci.png (727x488, 412.21K)

>Moj cilj u zivotu je da pobjegnem preko i perem im tanjire
>Oni su tako kultrurni pa sta sto su nas gadjali uranijumom i zovu nas niggerima to je civilizacija bre

htio bih vidjeti sve simpatije koje sam imao na BLACKED.COM

dal je realno da ovi klosari ovoliko guzobolisu sto je zapad uspesniji i bolji lolara
kako volim da ih gledam kako kmece jer neko hoce da promeni zivot na bolje dok oni trunu i uzimaju pare od keve koja ima penziju 17 000 dinara hahahahaha

Ook te nikad neće pozvat u sobu da joj ližeš pičku nakon kaj je Tyrone svršio u nju

Glavni problem sa svakim tvojim postom je da sereš drugima što nisu otišli u razvijene zapadne države, dok drkaš kurac u Srbiji. Koji kurac ti ne odeš, umjesto da se tu praviš pametan i sereš govna u prazno? Daj odjebi više s tom retorikom i postani Tanjurkov cimer ili jednostavno zaveži.

t.

axaxaxa
samo Ameri mogu biti toliko glupi
Tramp dobija izbore garamtovano, evo i korona ispade biooružje protiv naše rase

ma idem ti ja preko ne mogu vise ovde ali necu danas sutra cu ma prekosutra cu to mene ovi cigani ma ne daju mi da odem

Attached: 1577226874104.jpg (258x245, 12.45K)

može iskreno mišljenje o crnim anđelima ?
al najiskrenije

Attached: 1588062215256.webm (640x800, 772.83K)

>Vidi mene, govorim ljudima na internetu da se ubiju. Baš sam uspio u životu.

Attached: Screenshot_2020-05-01-15-28-59.png (1079x853, 386.29K)

Brt da nije ovolko naduvana i bez tetovaže bila bi sasvim oke
Ovako ispada meme da su čamuge jedini tolko zatucani

Svaka zena bila crna zuta bijela ili hercegovka kad se okrene naopacke bude ista

Nrv jebo bi

Kako lepo vreme

Attached: futn.png (837x920, 683.56K)

jebote kolike su

Attached: 1588339560623.webm (540x960, 1.49M)

sto ste imali za rucak eksju

Attached: 1588339813875.jpg (1200x2134, 342.37K)

Jelda? Takvo super proljetno vrijeme i moraš bit doma zbog usrane korone.

ne moras bit doma

Pošto murija i dalje redovito patrolira gradom, sumnjam da mogu bezbrižno bit vani s društvom.

Naiskrenije nije mi jasno to toliko okidanje na dupeta, pogotovo sobzirom da nisu proporcionalna na tjelo, mimo toga nemaju nikakvih prednosti naspram drugih, a ktome nerjetko su u faci ko majmuni, a ti sad cheripikaj misice i modelke kolko ti drago, usput te su uglavnom mixed

>Pošto murija i dalje redovito patrolira gradom, sumnjam da mogu bezbrižno bit vani s društvom.

Attached: 6b1.jpg (680x689, 44.44K)

fala bogu kaj sem prigorec

Ima li policijski čas kod vas u HR? Kod nas Diktator odredio 24h zabrane za danas

nema

Mislim da nema policijskog sata jer ljudi mogu šetat, ali svugdje po gradu imaš letke na kojima piše da se ne smiješ zadržavati na javnim mjestima, još k tome su zatvorili dosta objekata, igrališta i terena.

doslovno vristi na reddit

Brate Milanović izgleda baziran za razliku od one NATO smrdle Kitarovićke

razmisljam da odem nekam van al mi je placa sada 10k

isti kurac, drugo pakovanje

po cemu to? jesi me slucajno citiro?

I kod nas još uvek zamandaljeni tereni i igrališta, u ponedeljak otvaraju teretane i kafiće
Škole i faksovi još uvek na daljinskoj nastavi preko TV i interneta, koliko vidim i kod vas isto

Ne, ali mi se čini razumnijim od Vučića koji evo već mesec dana drži 24h zabranu kretanja preko vikenda i zabranu 17-5 svakog dana
Evo tek ove nedelje skratiše od 18 do 5 i važi normalan p. čas za vikend umesto 24h

ovo lmoara neironicno se boji murije

aj se vratite na redit pa tamo pricajte