/polska/

Edycja tatusiów

Attached: tatusie.png (1879x823, 841.81K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=RQZIKsaSzQ4
twitter.com/MateuszMarzoch/status/1255415950054129670
twitter.com/NSFWRedditGif

>Areszt za obronę konieczną? Po 3 strzałach ostrzegawczych, postrzelił napastnika
>Pan Krzysztof z Katowic wyszedł z bronią czarnoprochową do sklepu. Zabrał ją, bo bał się napadu ze strony mężczyzn, którzy już wcześniej mu grozili. Zaatakowali, więc oddał trzy strzały ostrzegawcze, a gdy to nie pomogło, postrzelił jednego w nogę. Pan Krzysztof trafił do aresztu i usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.
> Z jego relacji wynika, że to on został napadnięty kilka dni wcześniej przez m.in. Daniela S. Wielokrotnie był niszczony jego samochód, za szybą znajdowały się kartki z wisielcami – mówi Wojciech Zięba, prawnik, obrońca pana Krzysztofa.
>Pojawiła się osoba na podwórku, która wykrzykiwała: k*** łódzkie. Tyczy się to tego, że mój mąż nie ma takiego jakby czystego pochodzenia śląskiego – opowiada pani Gabriela.

kto tutaj jest w pozycji dominujacej?

Attached: BoilingScaredAntelopegroundsquirrel-mobile.webm (640x368, 1.72M)

zawsze ten co dotyka druga reka

Mmm ale plomba, ale się złożył.

Attached: ale w pizde dostał o kurwa.webm (1500x1000, 2.2M)

youtube.com/watch?v=RQZIKsaSzQ4

chujowe nie dziekuje

wstałem do korpo w VARSHAVIE

dlaczego smaczne jedzenie jest zawsze tuczace i niezdrowe, a chujowe jedzenie jest zdrowe?

zeby przesladowac anonow

elo lamusy

Attached: aa1a2534160a8d8262756ff9d96d5a73.jpg (2046x1446, 2.12M)

cyk za avatar

>awater po jednym poście
user widzę chyżo chce banmłotkiem zarobić za zjebane raporty

wstalem do korpo zdalnego w varshavie
baza ja tez

Akurat żaden w tym przypadku. Podstawową metodą dominowania przy podawaniu ręki jest przechylenie jej w taki sposób ze druga osoba widzi tylko wierzch twojej dłoni (tutaj obydwoje trzymali dłonie pionowo) albo użycie drugiej dłoni by zakryć ściśnięte dłonie, co też nie miało miejsca.

wstałem do korpo w łodzi

Attached: the car is on fire and theres no driver at the wheel, and the sewers are all muddied with a thousand lonely suicides.jpg (1024x680, 71.47K)

twitter.com/MateuszMarzoch/status/1255415950054129670
top kek lewaczki sie nigdy nie nauczą
cyk kolejny mandat i sprawa w sądzie ale tym debilą chyba nic innego do rozumu nie przemówi

baza ja też

jak w zegarku

Attached: file.png (567x699, 358.25K)

zydy

nie mogę się doczekaćdnia, w którym bede mógł wbić na rokse i zamówić sobie dwunastolatke żeby mi ojebała gałe za pieniądze

testujęcośi nie wiem czy działa

Ale żadne z tych rzeczy to nie pedofilia

soy

każdy pedał to pedofil

...

jest jakas bariera wiekowa w ktorej wiesz ze juz nigdy nie wyjdziesz ze zjebania i mozesz to zakonczyc?

gdzie masz pedalstwo na tym

lgbt = pedały

plusuje, ale już ci zatrzymujacy maja sprawy

Ale to że jakiś antypedał tak napisał na samochodzie to nie znaczy że to prawda

to prawacki baner byl bananie

no chodzi o to że lewaki blokują ruch i uprzykrzają ludzią życie debilu jebany
hiv ci wyżarł już mózg?