Croatia quarantene

High ranking officials and people from goverment companies are being handed out cards to show cops when they will be walking outside.

DOGAĐA SE

Attached: 22e92a127e1e34c706db9b0f2eb3518a.png (1280x1280, 173.29K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=4JQLQ1M1_u0
independent.co.uk/news/science/exclusive-controversial-us-scientist-creates-deadly-new-flu-strain-for-pandemic-research-9577088.html
klix.ba/vijesti/regija/pune-ruke-posla-za-srbijansku-policiju-pljuste-krivicne-prijave-zbog-nepostivanja-mjera/200321085
youtube.com/watch?v=4tS6-MT3WqI
youtube.com/watch?v=dWNvlyycWzQ
portaloko.hr/clanak/video-evo-kako-sam-ubio-svog-oca-zbog-starog-srpskog-obicaja/0/65953/
files.catbox.moe/xi8zto.mp4
twitter.com/SFWRedditGifs

>sezona uništena
>cijeli bdp u turizmu
>već 10k otkaza u privatnom sektoru
>javni se povećao

Nitko ne kuži kakvo će sranje doletiti u ventilator dogodine.

No osim mrtvih yugoomera, drago mi je što velki rodoljubi ne mogu u Minkensku bojnu. Sad će se razjebati skupa s nama :)

Ja eto nece vam Eu slati neki stimulus package, pusti ce vas da sve propadne, ne seri bgt

I da pošalju trilijardu eura, ukrusi će sve posisati.

>>cijeli bdp u turizmu
Konacno. Boli me kurac sto cu jesti travu sljedecih 10 god ali konacno cemo se rijesiti te kancerogene grane gospodarstva.

Ili proizvodnja ili nista. Zajebi sa usluznim djelatnostima. Ako mozes iznajmljivanje jebene sobe nazvati djelatnoscu uopce.

Attached: gettyimages-679876518-2048x2048.jpg (2048x1490, 771.26K)

i za te pare ce otvorti nova radnja mjesta i to je to

>>cijeli bdp u turizmu
DADADADA

eat shit donkeys
jedite govna tovari
umrite od gladi tovari
nema više cimer fraj hahahahahahaha di je sad onaj dalmoš kaj je nama srao kako će se on obogatiti na apartmanima jer je kredite digo za ovu "sezonu nad sezonama" koja bi trebala kao biti ove godine

The cards are so they can better identify the plain-clothes CIA white hats that are patrolling Europe assassinating the black hats who released the virus. The black hats have blackmailed European governments into taking this action.

Basically, the most epic game of white spy vs black spy the world has ever known.

youtube.com/watch?v=4JQLQ1M1_u0

nova radna mjesta u sektoru dilanja kokaina i proizvodnje brlje (to će outsourceati u ercegovnu)

jbg prilagodi se novom poslu,

>78 novih zaraženih u jednom danu
niš ljudi, vitamin c i žlica ulja crnog kima na dan za imunitet

ništa to nadam se da nas Europa odjebe neka crknu govna hercegovačka uhljebarska

BURN IT ALL DOWN
THE FIRE RISES

NEKA SVE GORI!

Zaraza je uhvatila maha.

idi malo prosetaj, smiri se

Zapamtite ljudi, Plivit C sa dugotrajnim otpustanjem u ljekarnama je 50kn ali doza je 500mg dok shitaste tablete na policama u supermarketima z 12kn su 100mg.

Attached: gettyimages-1167257820-2048x2048.jpg (1365x2048, 1.07M)

Koja setnja, gotovo je. Sad glavna zanimacija je cinkanje susjeda i ljudi koje ne volis za vece okupljanje.

Attached: gettyimages-1167257839-2048x2048.jpg (1365x2048, 1.06M)

definitivno nam je bankrot na vidiku, ali nemam brige jer židovi u MMF ce nam drage volje izdat kredit na 50 godina

ne brini bolan, jos malo ces opet u skolu, razumijem te potpuno. Pun si energije i shit postas, ali smiri se malo, idi u park hrani golubove

Moj cili kvart je u apartmanima, i to novoizgrađeno zadnje 1-2 godine. Fala kurcu na karanteni, išlo mi je na kurac glumit da suosjećam kad su se dolazili žaliti da slijedi ili čudo ili omča. Omča slijedi eto što a kad su likovali prije godinu dana da sam glup ko kurac jer nisam izgradio i sebi jedan pa sam govorio što će mi?

A još nije ni počelo, kaskamo za Italijom. Bolnice su lošije, stanovništvo je jednako staro i jednako retardirano, moglo bi biti svega.

sta kod vas nije jos uveden policijski cas?

Tak im i treba. Kad pičke glupi dižu cijenu do te tocke da je jeftinije otputovat na maltu 2 tjedna nego tjedan dana u hrvatsku. Nadam se da niko nece doc iduce 3 godine

Nije jos. Znam da je kod vas vec sranje

Ne naši se još uzdaju u "odgovornost" plebejaca. Debili ko da su zaboravili da vladaju nad balkanskom prčijom a ne zemljom prvog svijeta.

eto me za 4 mjeseca, ne brini pomocu vam ja

Sad će im i domaći dobri biti hahaha. Već sam čuo da HTZ misli dati građanima 30-50% popusta ovo ljeto na sve živo.

Ne još.

Nama je najvecu stetu zasad napravilo sirenje dezinformacija kroz socijalne mreze. Postupiti kao Madjarska.

Attached: ETpFblOWAAExFp0.png (536x207, 11.36K)

Na iherbu 227g vitamina c kosta 9$ frf

Kinezi su nam javili koje je rješenje problema, lijek za koronu. Rekli su nam a mi ga ignoriramo. Kažu da trebamo uhapsiti Matiju Babića i sve će biti manje dramatično

Srbi su vjerovatno pametni sto inzistiraju na strogim mjerama jer im je to jedina sansa da prebrode uspjesno, jos nisu kod njih pocela sranja

Na netu se ljudi vec zale sto se nemogu okupljat u kaficima i vicu da su svi koji slusaju upute ovce. Vec govore da je ovo fasizam, ne mogu ni zamisliti sta ce govoriti ak pokusaju uvesti policijski sat. Mozda ce shvatiti koliko je ozbiljno sad kad se broj poduplao u jedan dan al nekako sumnjam.

Sve azijate triba eliminirati independent.co.uk/news/science/exclusive-controversial-us-scientist-creates-deadly-new-flu-strain-for-pandemic-research-9577088.html

and nothing in the world will be affected by this

Eto ti si se potrudija napravit neku proizvodnu granu....pa možeš srat ljudima koji su nešto išli radit pa makar to i bija debilni turizam...

And your progressive shithole affects our lives right? If ill ever need maple syrup ill let you know moose fucker

>Vec
Jebena djeca, glasaci Pernara i citatelji Indexa. Pusti ih da crknu.

Hahaha jedi govna tovare
Sad cete ziviti na jednoj ribi dnevno ko i didovi vasi hahahahah

PAY THE LOAN DONKEY

Pozitivne stvari:

Zaustavljen nekontrolirani uvoz
Zatvorene granice za migrante
Smanjeno onećišćenje od turizma
Oporavak domaće proizvodnje hrane
Stroži higijenski standardi
Povećana kohezija društva
Vraćanje ravnoteže u mirovinski sustav
Napokon ćemo se riješiti partizanskim mirovina

Pa čekaj malo al nije već uveden policijski sat?

Patrole voze ulicama i tjeraju ljude na razlaz ili doma...

>Napokon ćemo se riješiti partizanskim mirovina
Manolic je jos ziv. Ne znam bas.

klix.ba/vijesti/regija/pune-ruke-posla-za-srbijansku-policiju-pljuste-krivicne-prijave-zbog-nepostivanja-mjera/200321085

Nemoj zaboraviti uz partizančine i ove braniteljske uhljebarine također. Nek svi ti jugoboomeroidi pomru od bazirane Korone i Hrvatskoj će napokon biti dozvoljeno da prodiše.

chinks are nasty but at least we're not owned by turks

Tjeraju ljude u skupinama od 5 ili više + mogu se samo derati na tebe i ništa drugo.

Policijski sat znači da te mogu sterat doma i ak si solo + mogu ti pisat kaznu/vodit u zatvor

bazirana izjava, samostojeća država ili bust, da se vratimo u staro dobro doba jugoslavenskog samoupravljanja (al bez jugoslavije ovaj put)

Zanimljivo mi je vidit ljude ka šta si ti.. očita ljubomora.

Ja osobno nemam kredite niti živim od turizma.

Al ok.... debili ko ti isto moraju živit... još malo.

>sezona uništena
>uhljebi, njihovi sinovi, ljubavnice i hercegovački deep state drže sva "radna" mjesta u Slavoniji
Should I kill myself right now, or immediately?
t. sezonac

Jebote led, taj je stariji od Broja 1 iz Alan Forda. :D

Korisnici su djeca i unuci partizančuga rođeni nakon rata koji završio prije 75 godina. U Istri čak i Mussolinijevi fašisti dobivaju penzije...

M8, Turkey is not owned by Turks.

hercegovno marš nazad u b*snu, Hrvatska će prodisati kada vas i šiptare i balije sve genocidiramo

Attached: 1573560192440.jpg (700x466, 85.33K)

>živi u slavoniji
samo pređi u mađarsku prika haha tamo ima posla haha čujem treba im za štale čistača cec haha

Bude i to došlo uskoro.

Branitelje, udovice i njihovu dječicu, udruge za sviranje kurca i zaštitu četnika i cigana. Ima ih ko govana na državnoj sisi...

Dobro za tebe ako ti nemaš. Ništa protiv razumnih Dalmatinaca, ali da mi je drago da stiže Božja kazna za tovarsku aroganciju, definitivno je.

>tovarsku aroganciju

Ne zaboravi purgersku i istrijansku ;)

Attached: d8wvfnef0ig41.png (1449x1939, 1.37M)

Sve sto tu valje je Hercegovacko, vi zivotinije, u sjeveru crkni te

Attached: 1584385202700.jpg (750x750, 56.22K)

kako cemo sad raditi u hrvatskoj za sezonu ili makar da beremo maline ovde, umrecemo od gladi

>Zatvorene granice za migrante
Jesu kurac, tek sad će krenit kad se NPC-ove pozatvara u "self ajzolejšn"

>umrecemo od gladi

Vratite lapot :D

nauči pisati seljačino, trebalo vas je sve 90-ih kao u Srebrenici, jadna b*sna puna ološa i gamadi
youtube.com/watch?v=4tS6-MT3WqI

I meni se gade jer su napravili prazne gradove od starih jezgri. Znači ljudi tamo više ne žive.

>ako želiš da pomre štakorski parazitski otpadak jugo-boomeroida da ne moraš svoj porez davati da bi oni žderali subvencioniranu janjetinu = hercegovac si
Pogubio si se u spinovima, jadniče

>lapot
to nikad nije ni bilo primenjivano ovde, mozda u ekstremno siromasnim krajevima

Nek si mi reko

Attached: DVheRySU0AApt31.jpg (884x800, 79.13K)

nece biti posla sljedece 3 godine.. pocni programirat ili dilat drogu

To će Grci po kratkom postupku. Bosanci bi ih već stavljali u konc logore. :D

A kaj ako već radim oboje?

youtube.com/watch?v=dWNvlyycWzQ

chinks are worse than roaches faggot

Plenković is a great prime minister, Vili Beroš is doing a great job as health minister, and any party other than HDZ in power would make things 10 times worse.

change my mind

Attached: Andrej Plenković program (1).jpg (880x522, 62.19K)

Opet neka Vatikansko-Nemačka zavera

portaloko.hr/clanak/video-evo-kako-sam-ubio-svog-oca-zbog-starog-srpskog-obicaja/0/65953/

>Pogubio si se u spinovima
zna se čiji si kada već 5 postova sikćeš o Dalmaciji, sjevernjački ološe

Attached: kosovo-je-srce-srbije.jpg (660x473, 46.77K)

Imagine the absolute shambles collapse if Kujundžić was still in charge.

i gde su dokazi da se to ikada desavalo osim te bajke koji su izvukao iz guzice?

Hahah evo ga još jedan kojem će praunuci otplaćivat kredit za apartmane heh uživaj u ropstvu tovaroide hahahahahahahaha

P.S nema bailouta za tovare

files.catbox.moe/xi8zto.mp4