/polska/

edycja jestem z varshavy

Attached: 1558336780467.png (1125x1311, 2.65M)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=eB97e5u-ZXY
youtube.com/watch?v=BNLnTCqUMyY
twitter.com/AnonBabble

baza ja też z Varshavy

baza

Attached: hips.jpg (1080x1350, 140.82K)

niezła doopka

Attached: 1587826473208.webm (1280x720, 1.01M)

pewnie jeszcze dziewica

Dobranoc anonse

Attached: jose-arias-mega-city.jpg (1920x865, 422.46K)

jaka piękna warszawa

...

kurwa ale mam optymalną fazę w chuj. a ciebie?

nie

opinia na temat ordo iuris?

Attached: 1500x500.jpg (1500x500, 121.82K)

opinia taka że idę spać

poproszę tę myszkę w szarozielonej bluzce

dobra też idę spać boestem napizganyy w chuj. jeszcze przypadkiem wam zgrarxe moje imię i naswiskkrj

nie ma, skończyły się
możesz mieć tą blondynę z kręconymi włosami

dobranoc Marcin

dobra nie idę spać bo łóżko zacięło się i nie chce się rozsunąć

popieracie wprowadzenie dyktatury?

tak ale pod warunkiem że to ja jestem dyktatorem

GNAGET FÖR I HELVETE

Attached: AIK.jpg (400x400, 41.39K)

tez jestem najbeany i slucham taco hemingwaya

Wysypałem proszek przeciwko karaluchom w kuchni, chcę wracać do polski

youtube.com/watch?v=eB97e5u-ZXY

przecież karaluchy są lepsze i inteligentniejsze od p*laków

Wkurwia mnie to, co stało się z czanami. Na którego byś nie wszedł, to wszędzie to samo haha wojak sojak dumer zumer bumer, jestem 18 letnim bumerem haha loool, dosłownie ten sam content przerzuty, przetrawiony, wyrzygany, znowu przetrawiony i wysrany. Na czanach dosłownie nie ma czego szukać jak jesteś anonem w sensie chłodnym skurwysynem niedającym o nic jebania, a nie neoanonem w sensie przemkiem lat 13 z 8 klasy szkoły podstawowej w piździszewie dolnym, który usłyszał, że jakiś haker Yas Forums zapewnił Trumpowi wygrane wybory i przyszedł zasrywać epickimi memesami z fejsika. W sumie to sam sobie odpowiedziałem, nic dziwnego, że nie powstaje nic nowego skoro wszystkie anony stąd spierdoliły i zostały tylko przemki, którzy jedyne co potrafią to przemielić coś, co ktoś już wymyślił. A do tego jeszcze dochodzą kółeczka wzajemnej adoracji, bo kilku normalkurwom czany pomyliły się z instagramem i nie wiem co gorsze, to że atencjusze się kurwią, czy to, że zawsze jakaś grupka dałnów daje im atencję, i zamiast coraz mniej, to jest ich coraz więcej. I tu bynajmniej nie chodzi o atencjuszy w sensie rozpoznawalnych userów, tylko o tych napływów twitterowych, czy chuj wie skąd, wysrywających post o gównie z dodanym awatarem, żeby mieć pewność, że wszyscy widzieli jego super posta. Albo ci, którzy lurkują miesiąc i się panoszą jakie to nie są stacioty, a nie łapią oczywistych terminów, żartów, i nieironicznie wyzywają kogoś od prawiczków i inceli. Nie wiem, kurwa, ale nie podoba mi się to i nie wiem, w którym momencie wszystko poszło w złą stronę. I nawet nie ma gdzie wyemigrować, bo wszystko jest kopią kopii i wszędzie jest tak samo, byłeś na jednym czanie, to byłeś na wszystkich. A o stronach typu wykop, reddit i te inne gówniane media społecznościowe nie ma co wspominać, bo są gównem z oczywistych powodów. Powszechny dostęp do internetu był błędem. Popłakałem to wykurwiam spać
>inb4 dziadziuś trumienka

udalo mi sie uruchomic virutalnom maszyne i zainstalowac na niej windows7PL oraz lige legend na tej maszynie

chyba trzeba w chuj dobry sprzet zeby mozna bylo w cos grac na tej wirtualnej maszynie bo napewno nie pojdzie nic na integrze

ale osiagnelm swoj cel

Attached: 1557629797596.jpg (393x382, 47.76K)

To wytłumacz Jana III Sobieskiego

youtube.com/watch?v=BNLnTCqUMyY

wypierdalaj z tego forum i nie wracaj smieciu

brawo Wowiś

Attached: 1572370746059.png (1358x699, 1.53M)

>windows7PL
nie wiedziałem że polacy mają swój własny system operacyjny

Polen?

otwieram piate piwo

Ładny pociąg

ale krindż

piję piwo

Sverigen?

Polin