/ex-yu/

1991 edicija

youtube.com/watch?v=v33OyaymFz4

Attached: usamlj.jpg (1920x1080, 420.23K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=9nPzYllDNcs
youtube.com/watch?v=fElfKvIi9Js
youtube.com/watch?v=791z7Nb985Y
youtube.com/watch?v=KfCRAdVDbx8
twitter.com/SFWRedditGifs

youtube.com/watch?v=9nPzYllDNcs

hvala ti za ovo bazoje
youtube.com/watch?v=fElfKvIi9Js

e sada ajmo o no gf i parovi i malo nacionalizma tu i tamo i amin

Attached: vlahnja.jpg (960x1280, 150.93K)

sve o no gf je vec kazeno, ako zelis gf radi na sebi i naci ces je kad tad
zene kao i mi su povrsne i traze samo ono sta je lijepo za gledat
youtube.com/watch?v=791z7Nb985Y

a koja si ti haplogrupa?

ajmo sad malo o pranju tanjura

sviđa mi se kako žena ide iskoriste doslovno svako desavanje kao priliku da postavim svoj jebenu facu i tijelo

mater mi izgleda ko ruskinja al caca mi je teski dinaroid, mislim da sam polutan I2-Stepniger

kolko dobra pesma brate. jednom sam bio zaljubljen u jednu art hoe ribu slusali smo lanu del rey jebali se pili vino filozofirali zajedno jako je bilo dobro

Pa ti si sojkavaca brate

ma boli nas kurac

uf secam se te rumunke sa Yas Forums, kakvo telo ima, narpavljeno za razmnozavanje

Pa ti si brate Zagorac polu Hercegovac polu mađarsko kopile
Ali 100% cute

zvuci upotpunjujuce, di je ona sada?

>moj haplokurac je veci od tvog haplokurca

Attached: 1576338126886.jpg (378x506, 49.34K)

Ne znam šta je u vezi noći ali uvijek pred spavanje postanem jako tužan imate li vi slicnao iskustva

ne znam da li kapirate, nema nista od nasih zivota od starta znaci ratovi, sankcije, inflacije, svetska ekonomska kriza, sad pandemija. nema nista od nas, najbitnije je da napravimo neku decu nekako oni ce naslediti svet na nama je da se zrtvujemo za bolje sutra to je nasa jedina svrha. neki drugi ce ziveti taj zivot

ajde ne jedi govna

zelenotekstuj i postaj njenu sliku

postavljaju vise one od tjela bayyo

Attached: mini.png (329x439, 118.45K)

cijela planeta zivi na ledjima nekolicine genijalaca kao npr tesla
da nema ljudi kao sta su on, mi bi doslovno zivili u tami

ima neku galeriju ima izlozbe, udarila u zid jbg. al kad je imala 20 jao brate lepa mlada nenaborana koza, i ja i ona puni zivota prichali tako o svemu bas je bilo predivno ona me navukla na lanu bas mi je ta riba ostala u dobrom secanju

>skini tu masku sa lica dok pričaš s mnom

Attached: 1576971430499.jpg (720x671, 33.45K)

lijepa mediteranka

Pa šta je to nego tijelo zumercino raspala

to da brate ali pricam ti o normalnom zivotu. nasi matorci su ziveli posle ww2 i nisu brinuli ni o cemu. nama nije tako, mi smi prolazni, nista necemo stvoriti, tek ce nasa deca ako ikada budemo jebali nesto uraditi

youtube.com/watch?v=KfCRAdVDbx8
>Daj da budem onaj koji tjesi
>Svakom onom koji zna da grijesi

Attached: ja.png (1000x1144, 185.51K)

vi zumeri koji se ne secate naseg predsednika slobodana milosevica, kako podnosite izolaciju?

Volio bih da se ne probudim.i nikog nije briga i zašto bi bilo briga i niko neće meni nikad pomoći i bolje je da me bacila u kontejner i i biće još samo gore

>ja njemu postavljam licno editovane golotinje a on mene psuje

vala nisam znao da ima ovolko pedera u bosn

A sta bi mi trebali da stvorimo to? Letece aute i lijek za rak?

Koga boli kurac za ženoide

nisu oni ni razmisljali o buducnosti, samo da zarade dovoljno za pastetu i kruha
arbeit macht frei je istina brate

ako cifre nikad više nećemo jebat

Attached: 1576858453844.jpg (400x446, 34.35K)

>nikad više
brate nisam nikad jebao pa to ocito ne vrijedi za mene

jebem ti mater retardiranu zumersku sa kratkim rasponom paznje i niskim iq-om nauci citati pa mi onda odgoviri sve ti jebem imbecilsko

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ako cifre dizem ovu kletvu i jebat cemo

>Više
Ali da to je realno brate ako cifre jebaćemo samo muškarce i klopke

tata sto tako razgovaras sa mojim drugarima zumerima

ne mogu vjerovat da je vama najveći problem u životu što ne jebete znači nemojte više da slučajno serete Kako vam je teško životu ne znam kako imate obraza uopće pisati te pizdarije

nedojebanost je samo posljedica sjebanog zivota, sta ti mislis da umobolnici jebu regularno?

Ni necu jer svi su prolazni i svi cemo umrjet i za 2 generacije niko te se nece sjecat ajde sad lekich pa na spavanje kretenko izokidanko :*

ja ima sve drugo u zivotu sem gf

ovo

brojke i svi krepamo ko kerovi od korone

Attached: 1565688822847.jpg (944x1024, 87.58K)

ako nemozes jebat cemu smisao zivota?

ja radim ovdje i zaradjujem pare da bi napravio karijeru, kupio imanje itd itd al sve je to da bi mogo jebat i pravt djecu

bez jebanja nema zivota to je ta filozofija

brojke i svi imamo sex s zaklanom muslimankom

Attached: 1567945913488.jpg (349x373, 18.61K)

Meni je dobro u zivotu jer ti trpam kevu redovno lolara

jebat moze svaka budala brate
tesla rokao goluba kad mu se htilo i sad je poznat po tome sta je bio najveci genije svih vremena

>jebat moze svaka budale brate

jes siguran? posto ovaj sajt je napravljen na ljudma koji nemogu jebat

>dobio si iste brojke to znači da dogodiće se ono što je objavljeno

Attached: DW_GUpoVoAA1JNl.jpg (708x800, 63.85K)

brt Yas Forums ti je za normančuge koje su si umislile da su neki tu i tamo paćenici

i dalje svake godine kad dodje prolece secam se prve ljubavi i tog proleca i miris vazduha, njen miris, miris mog krsha od auta, secam se kako sam bio pun zivota, secam se se svega dbi svake godine u ovo doba mi tesko

jesam, siguran sam
ako ti je stvarno do jebanja odi i naruci su kurvu, ljudi ovdje ne jebaju jer zele vise od jebanja a ne znaju kako
sta ukljucuje i mene naravno

Ma tesla je jebena moroncina doksao se i pokro mu sve edison umro u bjedi bez icega serem mu se na izmjenicnu struju i ko ga napravio tako autisticnog

nije Yas Forums ti je polu r9k polu Yas Forums veterani

ako os normane id na Yas Forums

>kako znaš da sam tako jadan da odgovaram svojim objavama

Attached: 1563862283341.jpg (589x589, 38.09K)

frf

bazza od posta jebote zivot

mirisi najveću nostalgija nose brate znam na šta misliš imam i ja imam specifičan miris koji me uvijek okine u prošlost

sramotis se

to je jeben prvi april bio, baš me zanima šta će ove godine gookmoot smisliti, vjerojatno nešto na temu karantene i inficiranja jedni drugih...

Odjebi na redit

mene najvise lupi onaj svjez sladak miris proljetnog jutra
vrati me 15 godina

Inficiran ti mamu

obo je istina, moze se nekad o tome postati, ali brate pretjerali ste svaki dan zadnjih 5 godina o tome spamati iz konca u konac.

ne ti, picko retardirana
ubi se konjino