/tr/

Korona edition

Attached: IMG_20200322_004316.jpg (2048x946, 223.86K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jUJKd0Ab6NQ
youtube.com/watch?v=DIcc0wHimtw
youtube.com/watch?v=bWnBatCH4bc
youtube.com/watch?v=p0dJf1TCI_c
twitter.com/NSFWRedditImage

youtube.com/watch?v=jUJKd0Ab6NQ

Attached: 1581747923496.jpg (640x640, 55.48K)

>uyu
>uyan
>kenefistan
...

Toplumdan dışlanmış, düşük statülü, genetik artık bir eziğin topluma uyum sağlamak için "kendini geliştirmesi" kadar utanç verici bir şey düşünemiyorum.

Sanki gerçek hayattan o kadar kopmuşlar ki nereden başlayacağımı bile bilmiyorum.

Ortalama bir insanın, hatta ortalamanın üstünde bir insanın, yapması gereken tek şey var olmak ve senin o "normal" olarak gördüğün bütün şeyler ona öylesine oluveriyor. Hiç bir liseli kız arkadaş elde etmek için kendini geliştirmeye ihtiyaç duymadı, bir kız ondan hoşlandı ve birbirlerine mıknatıs gibi çekildiler. Bütün bu olaylar silsilesine HİÇ BİR düşünce konulmadı, bunların hepsi hayatın akışı, "kendini geliştirmene" gerek yok. Eğer akıl hastası genetik bir faciaysan, kendini yatakta cenin pozisyounda yatarken acaba 23 yaşında niye hala hiç bir arkadaşım olmadı ve ya hiç bir kızı öpmedim diye kara kara düşünürken bulursun. Bir kıza gözlerinden bakmak için 6 ay boyunca sikine dokunmamak için planlar hazırlamazsın. Sadece var olursun ve toplumun akışına doğru gidersin ve sonunda bir eş, güzel bir iş, ev ve çocukların olur. Eğer bu akışa doğru gitme şansın olmadıysa bunun sebebi büyük bir ihtimalle genetik hata olduğun içindir.

engeLLi maaşına nassı qualify olurum????

KARA BOA personam var

cinliler ile cin hukumetini ayri tutmak gerekiyor. cinliler de dunyanin geriye kalan vatandaslari kadar cile cekti ve hala da cekiyor. ikide bir cinlilere saldirmanin alemi yok. hayvanlara edilen eziyet videolarini pompalayip da nefret korukleyerek hicbir yere varilmiyor. dunyanin hicbir yerinde hicbir hayvan da kesimhaneye gule oynaya gitmiyor. sanki acisiz oldurme diye bir sey var.

puddems denen ginger oRUSbu nereye kayboldu yauwwwwwwwwwwwww

youtube.com/watch?v=DIcc0wHimtw

Attached: 1583091947990.jpg (638x767, 52.1K)

Çinli efendilerinize hizmet etmenin vakti geliyor aşağılık Türkolar.

Attached: 1585172872387.png (4592x3196, 1.2M)

oyunlar eskisi gibi zewk wermiyo+çabuk sıkılıyorum+dikkatim çabuk dağılıyo moruQ

casual ofc. i wish it would wash this earth or at least take me with it.

Ben de.

bugün yine kafayı çekicem

saatte 4 exp geliyo be moruQ

daLee
daaLe don daLe
tıngır mıngır daLe
asi masi wasi daLe e e
daaLe don daLe
tırıwırı mırıwırı daLe
kasi kasi wasi tasi daLe e e
daaaLe don daLe

ayya$ gelsede az eğlensem

bi kaç saate gelir ayya$ PİÇ

kız PİÇi beni tek seferde sildi attı moruQ

sikiş werin

turkish looks like rap

ula hep ya sl*V(e) karı düşüyor ya asyalı normal karı düşüremedik
napcaz brem

Telegram'dan raidleyeme geldik vatan haini sıçan piçleri

Attached: tbl2012.jpg (789x789, 343.81K)

görünmüyo ortalarda aynı oRRRRRRRRRRROSbu ananın amına köklediğim yarrağım gibi

link at oqlimmm

sıçanları yakan 2 şey
1. Şanlı ATAm
2. Telegram

Attached: atatürk-içerik.jpg (500x647, 57.76K)

nie yandın

ula telegramcılar raid atıyo ula

kadın PİÇi olsaydım oRRosbu olurdum be morUq

@LL@x PİÇi beni neden sewmedin???

ATAm ve telegram karşısında boyun eğeceksiniz sıçan piçleri

Attached: dac3faeb1d654580bf39c90dd014c578.jpg (1126x821, 179.44K)

such a hot man should wear a tie.

Telegram >>>>>>> /tr/

Attached: 59d04f63b785de3114b2e307f9efe6a9--turkey-istanbul.jpg (236x354, 8.27K)

waLLaxi k*Dın PİÇlerinden bıktım tcde avrupa amerikadaki gibi sissy b*yazoğlanlar olsaydı gay olmuştum şimdiye

Karizma

Attached: tumblr_prr978wrN61rap6bk_1280.jpg (750x750, 123.45K)

korona olmayı + bumcu PİÇlere yaymak için gezmeyi + PİÇ kabire gidip PİÇ in mumyasına öksürmeyi + facebooktan bumcuları PİÇkabiri geziyoruz eventine davet etmeyi seviyorum moruQ

Attached: reispiç.jpg (277x334, 16.52K)

kırmızı habbınızı weriom io oyunları oyna oqlimm

i like having time to think a little before typing.

FETÖ Fetullah Gülen P.U.K abdullah ojalan abdullah oçalan PKK YPG YPJ Հայոց ցեղասպանություն Ermeni Kırımı Partiya Karkerên Kurdistanê Kürdistan İnsan hakları Kürtçe Süryani Katliamı Rum Kırımı Zilan Massacre Dersim İsyanı Taksim Square Massacre Kanlı 1 Mayıs Σεπτεμβριανά 6–7 Eylül Olayları Pınarcık Demokrasi Yeşil Beyaz toros Hizbullah Domuz Bağı Cinayetleri Susurluk Abdi İpekçi suikasti Uğur Mumcu suikasti 1980 darbesi komünist Mehmet Aksoy İnsanlık Anıtı Մարդկության հուշարձան Sekülerizm Kadın hakları JİTEM Hrant Dink THKO Muhsin Yazıcıoğlu DHKP-C Abdullah Çatlı Metmet Ali Ağca Ergenekon davaları Joseph Votel Yurtta Sulh Konseyi Terrorism Adil Öksüz Operation Sledgehammer Avrupa Birliği Gezi Parkı olayları Reza Zarrab 2013 Corruption Scandal Halkların Demokratik Partisi Minority rights Hendek Operasyonları Çözüm Süreci Sabetaycı Dönme Jew Selânik Şimon Zvi Efendi Mektebi Moiz Kohen Munis Tekinalp Eretz Y'İsrail Mehmet Cavit Bey Emmanuel Carasso Atapiç Atapuşt Sayın Öcalan Musanın Çocukları tayyip ve emine cem galip akkılıç cem akkılıç rahibe bonesi takunya libidocusu GERİLLA MARŞI DOKTOREME PKK YE HA GERİLLA DAĞLAR DAĞLARA BENZER SAYIN ÖCALAN

Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Kemal, Kemal Atatürk, Atatürk, Mareşal, Gazi, Cumhurbaşkanı, İsmet İnönü, Ali Fethi Okyar, Celal Bayar, İsmet İnönü, Fevzi Çakmak, Başkomutan, TBMM, Türkiye Büyük Millet Meclisi, 29 Ekim, 1923, Cumhuriyet Halk Partisi, 19 Mayıs, 1881, Selânik, 10 Kasım, 1938, Anıtkabir, Türk, İttihat ve Terakki Partisi, Atatürkçülük, Latife Hanım, Türkiye, Kara Kuvvetleri, Mareşal, 19.Tümen, 16. Kolordu, 2. Ordu, 7. Ordu, Yıldırım Orduları Grubu, TBMM Orduları, Trablusgarp Savaşı, Balkan Savaşları

Attached: trkoflagjahaha.webm (400x220, 1.75M)

PİÇ resimleri atmayın

Attached: 1584093401204-1.png (660x277, 56.4K)

sexy clothes. the puppies are a plus.

ULU ÖNDER APO hapisten çıkınca yeni evi anıtkabir olacak+atapiçin mezarı tuvalet olacak+anıtkabirin hemen yanında kerhane açılacak+kerhanedeki bütün orospular atapiç maskesi takan ş*hİT karıları olacak+kerhanede kazanılan bütün paralar ilen ş*hİT mezarları yıkılıp yerine ŞANLI KÜRD GERİLLA'sı için villalar yapılacak.

Attached: atapiç.jpg (480x360, 15.18K)

xelal qnq ii siktin t*rk PİÇini

doru diyon valla iyi sikmişim t*RK PİÇini

twink bubası olmak EN BÜYÜK gavatlıkmıdır?

twink bubası olmaktan daha büyük bir gavatlığı hayal bile edemiyorum. Harbiden, mantıklı olarak düşünün.Sırf başka birisi(küçük kamal) tarafıldan ÇATIR ÇATIR sikilsin diye bi twinki 18 yıl büyütüp,neet bux bağlayığ, telegram'da 7/24 postlamasına izin verip, giyindiriyorsunuz. Ufacık tatlı twinkine harcadığın bütün emekler , uyumadan önce masal okuma , twinkını voleybola yazdırma , telegramda postladığından emin olma , twinkinle oynama...

Hepsinin çok basit bir sonucu var : twinkini vücudu onu sikecek erkek için daha çok zevk verecek

Mükemmel bir twink mi yetiştirdin? Tebrikler. Kime yarıyor? Şanslıysan twinkinin büyümesiyle HİÇBİR alakası olmayan bir kamal onunla evlenecek. Sonrada hergün dar oxlan amcığından çatır çatır sikecek. O adam twinkinin iyi kişiliğinden ve vücudundan faydalanacak.

twink bubası bir adam olarak , hayatından HARFI HARFINE 20 sene sadece başka birisinin sikip keyif alması için bir twink yetiştiriyorsun. Bu EN BÜYÜK gavatlıktır. Mantıklı olarak düşün..

Attached: 1585136500404.png (764x500, 447.09K)

SAYIN APO

0-4 saçları uzat
5-9 uzatma
dubs 3 numara

karı mısın yauw uzatıp napçan

wallaxi libidom düştü aq

marjinal oluyo moruQ bütün noRmiler tırrek traşıyla geziyolar

küçük kamal ne ara alfa oldu yauwww

penis pompası almış

aypondan inip neye binilir???

çok sigara içiyom

youtube.com/watch?v=bWnBatCH4bc

airdots ii midir çink bokuna tücülmesem mi

havanoktaları*
İyidir...

eyw

kkm wr+akmıo

ş*hİT mezarına zort pırt

akıt oqlimmm

WE IN YO CITTYYY BOIIIIIIIII

Attached: 89f.jpg (600x600, 46.49K)

show haber atın

yanıyoooom ataPİÇ ataPUT ataPUŞT t virüsü k virüsü e virüsü ülkuçu @LL@x brem uLLAaa öLüyoooom oqLimmmmm mıhoPİÇ reisPİÇ bokistan sıçmıkistan ishalistan kkm wr rick ßoss joysro ş*H-iT mezarı pırt port zort geRiLLa SURİ BOĞA KARA BOĞA akit moruQQQQQQQQQ

i'm so lonely. 2 days...

youtube.com/watch?v=p0dJf1TCI_c

*zort*
OHHHHHHHHHHHHHHHH
*pırt*
OOOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
*ş*hİT mezarına pırt*
OOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHHHHHHHH

AHAHAHAHAHAHAHAHAH